VETROSPACE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

VETROSPACE

Producent: Vetrospace

Vetrospace, najbardziej zaawansowane stoiska na świecie! Produkujemy naprawdę wyjątkowe rozwiązania dla nowoczesnych wnętrz. W przeciwieństwie do wszystkich innych producentów kapsułek, Vetrospace oferuje najnowocześniejszą technologię, która promuje zdrowie, wydajność, skupienie i dobre samopoczucie dla wszystkich. Opatentowane oświetlenie przeciwdrobnoustrojowe i technologia przeciwwirusowa w połączeniu z naszą inteligentną wentylacją Clean-Air zapewniają niezrównaną, modułową higienę przestrzeni i wydajność, co skutkuje naprawdę zdrowym środowiskiem. Nasza wydajność redukcji dźwięku jest wyjątkowa, więc hałaśliwe elementy rozpraszające i brak prywatności to już przeszłość. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i wspólnie pracujmy nad poprawą akustyki, przydziału przestrzeni, zdrowia i dobrego samopoczucia, wydajności w pracy oraz prywatności podczas rozmów telefonicznych, konferencji i spotkań. Nasze przestrzenie doskonale sprawdzają się w biurach, lotniskach, szpitalach, szkołach i przestrzeniach publicznych. Witamy w spokojnym wszechświecie Vetrospace, dzięki któremu świat wnętrz poczuje się jak nigdy dotąd.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek