STÛV

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów

STÛV

Producent: Stûv

Belgijska firma z siedzibą w prowincji Namur w Bois-de-Villers, Stûv projektuje, produkuje i sprzedaje indywidualne rozwiązania grzewcze, które wykorzystują drewno, gaz i pelety (piece, wkłady, kominki) przeznaczone do zwiększania płomienia zarówno w celach praktycznych, jak i emocjonalnych ( piękno płomienia, przyjemność, to przyjemne uczucie i korzyści termiczne).

Aby to zrobić, Stûv angażuje się w kreatywność, design, jakość opracowanych produktów i ich zdolność do spełniania oczekiwań konsumentów jak przywiązywanie rzeczywistego znaczenia do wartości ludzkich.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek