KOMINKI I GRZEJNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wbudowany kominek opalany drewnem z szafkami Stûv Stûv Micromega Zobacz większe

Wbudowany kominek opalany drewnem z szafkami Stûv Stûv Micromega

KOD: 250sdstûvstûvmicromega

ID: 238554

ProducentStûv

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stûv Stûv Micromega

Wbudowany kominek opalany drewnem z szafkami

Opis

STÛV MICROMEGA Z SZAFAMI BOCZNYMI
Stûv oferuje szafki magazynowe, które wydłużają palenisko i umożliwiają przechowywanie drewna wraz ze wszystkimi przedmiotami potrzebnymi do dobrego ognia (podpałka, rozpałka, wiaderko na popiół, odkurzacz do popiołu itp.).

SZAFY
Prawdziwy "przyrząd grzewczy", gdy Stûv microMega jest zintegrowany z szafkami, które umożliwiają przechowywanie wszystkiego, co potrzebne - podpałki, drewna, zapałek, grilla, odkurzacza do popiołu itp.
Dużo więcej niż zwykły dodatek dekoracyjny!

Wkład z wysuwanymi drzwiami: okno przesuwa się, aby umożliwić działanie w trybie otwartego ognia i można je opuścić, aby skorzystać z wydajności ognia zamkniętego.
Moc od 5 do 12 kW odpowiednia dla mieszkań niskoenergetycznych, o sprawności ponad 80%.
Wyjątkowy pokaz ognia dzięki uszczelnieniu, technologii i zakrzywionej komorze spalania z balami ułożonymi pionowo.

ZARÓWNO MIKRO I MEGA
Mikro pod względem objętości wewnętrznej pieca. Specjalnie zakrzywiony kształt żeliwnego paleniska skupia ogień w sercu pieca. Kontroluje to moc wyjściową i rozprowadza tylko wymaganą ilość ciepła.
Mega pod względem widoku płomieni, co czyni wyjątkowym i panoramicznym kształtem komory.

ZAKRZYWIONA KOMORA SPALANIA
Aby uzyskać piec o mniejszej mocy cieplnej, Stûv zmniejszył objętość komory spalania. W tej ograniczonej objętości temperatura jest wyższa i bardziej równomierna, co poprawia jakość spalania.
Oznacza to wyższą wydajność i piękniejszy ogień.

Tagi

Stûv, Stûv Micromega, Kominki i grzejniki, Kominki, kominek, Kominki w stylu współczesnym, Kominki ze stali nierdzewnej, Kominki metalowe, Kominki do zabudowy, Kominki zamknięte, Kominki opalane drewnem, Kominki z szybą panoramiczną

Napisz opinię

Wbudowany kominek opalany drewnem z szafkami Stûv Stûv Micromega

Wbudowany kominek opalany drewnem z szafkami Stûv Stûv Micromega

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek