SILENTLAB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

SILENTLAB

Producent: SilentLab

W SilentLab zapewniamy ludziom na całym świecie spokój i prywatność, których potrzebują. Nasi eksperci od akustyki i projektanci tworzą kompleksowe, zrównoważone rozwiązania dźwiękowe, które zwiększają produktywność, wydajność i morale, a wszystko to w naszych wewnętrznych zakładach produkcyjnych. Nasza rodzina produktów obejmuje kultowe MICROOFICE, a także meble akustyczne, panele i przegrody, a nasze MICROOFFICE UNIQ i CUBIQ zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Product Design Awards 2019. Zapraszamy do współpracy nad unikalnym, niestandardowym rozwiązaniem akustycznym dla Twojego miejsca pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek