STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Akustyczna multimedialna kabina biurowa SilentLab MICROOFFICE PRIME Zobacz większe

Akustyczna multimedialna kabina biurowa SilentLab MICROOFFICE PRIME

KOD: 250sdsilentlabmicroofficeprime

ID: 236750

Rok produkcji2019
ProjektantJan Kalivoda
ProjektantVojtech Kaas
ProducentSilentLab

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
SilentLab MICROOFFICE PRIME

Akustyczna multimedialna kabina biurowa

Opis

MICROOFFICE PRIME to samodzielna kabina akustyczna, bezpieczna oaza ciszy, gotowa do użycia jako indywidualna przestrzeń robocza z łatwą instalacją. Łączy w sobie kultowy SilentLab minimalistyczny, ale praktyczny design ze szklanymi i masywnymi ścianami oraz solidnym dachem, wysoce skuteczny system wentylacji z wbudowanym systemem przejrzystości dla świeżego i czystego powietrza, wysokiej klasy materiały akustyczne i wyrafinowane Detale. Biurko, gniazdko elektryczne, złącze USB i LAN oraz czujnik ruchu sprawią, że praca w prywatnej budce telefonicznej będzie wygodna. Ta pojedyncza kapsuła biurowa ogranicza rozpraszanie uwagi, dzięki czemu możesz skupić się na pracy.

Tagi

SilentLab, Jan Kalivoda, Kabiny biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Kabiny biurowe, Kabiny biurowe Fabric, Kabiny akustyczne Office, Kabiny biurowe z wbudowanym oświetleniem, Kabiny multimedialne

Napisz opinię

Akustyczna multimedialna kabina biurowa SilentLab MICROOFFICE PRIME

Akustyczna multimedialna kabina biurowa SilentLab MICROOFFICE PRIME

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek