STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tkanina akustyczna z wbudowanym oświetleniem SilentLab MICROOFFICE QUADRIO II Zobacz większe

Tkanina akustyczna z wbudowanym oświetleniem SilentLab MICROOFFICE QUADRIO II

KOD: 250sdsilentlabmicroofficequadrioii

ID: 236752

Rok produkcji2018
ProjektantVojtech Kaas
ProjektantJan Kalivoda
ProducentSilentLab

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
SilentLab MICROOFFICE QUADRIO II

Tkanina akustyczna z wbudowanym oświetleniem

Opis

MICROOFFICE QUADRIO II to wieloosobowa kapsuła biurowa z miejscem dla maksymalnie czterech osób. Znajdź nieograniczone możliwości i przyszłościowy projekt dzięki MICROOFFICE QUADRIO , który możesz skonfigurować dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Nasza autorska koncepcja biura typu room-in-room, oparta na segmentowym systemie składania poszczególnych części, pozwala na stworzenie modułowej sali konferencyjnej dla maksymalnie ośmiu osób.

Tagi

SilentLab, Jan Kalivoda, Kabiny biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Kabina biurowa, Kabiny biurowe Fabric, Kontenery konferencyjne, Kabiny akustyczne Office, Kabiny biurowe z wbudowanym oświetleniem

Napisz opinię

Tkanina akustyczna z wbudowanym oświetleniem SilentLab MICROOFFICE QUADRIO II

Tkanina akustyczna z wbudowanym oświetleniem SilentLab MICROOFFICE QUADRIO II

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek