STOISKO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kabina biurowa z tkaniny akustycznej SilentLab MYSPOT Zobacz większe

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej SilentLab MYSPOT

KOD: 250sdsilentlabmyspot

ID: 236759

Rok produkcji2018
ProducentSilentLab
CenaCena od 4529.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
SilentLab MYSPOT

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej

Opis

Potrzebujesz krótkiej rozmowy z kolegą? Wskocz do MYSPOT – to zamknięta akustyczna część wypoczynkowa, idealna do nieformalnych rozmów w centrum ruchliwego biura. Ustaw dwie naprzeciw siebie, aby uzyskać większą prywatną przestrzeń wypoczynkową z efektem dźwiękochłonnym, dzięki czemu jest praktycznie tak samo dźwiękoszczelna jak tradycyjna sala konferencyjna.

W przypadku innych ilości prosimy o przesłanie zapytania.

Tagi

SilentLab, kabiny biurowe, sale konferencyjne i poczekalnie, stoisko biurowe, kabiny Fabric Office, kabiny akustyczne Office

Napisz opinię

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej SilentLab MYSPOT

Kabina biurowa z tkaniny akustycznej SilentLab MYSPOT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek