SEDEX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

SEDEX

Producent: Sedex

Od samego początku, w latach 70-tych w Poggibonsi (Siena – Toskania), SEDEX koncentrował się na rozwoju i produkcji krzeseł specjalnie na rynek kontraktowy

od nieustannej konfrontacji z tym rynkiem SEDEX nauczył się umiejętności niezbędnych do zagwarantowania satysfakcji klientów w hotelach, restauracjach, sklepach, budynkach użyteczności publicznej, teatrach, klubach, na statkach wycieczkowych, przestrzeniach dla osób starszych czy mieszkaniach prywatnych.

Kolekcje

Dzięki nieustannej współpracy ze znanymi projektantami, Sedex stworzył gamę dynamicznych , przedsiębiorcze i wydajne produkty łączące estetykę i ergonomię, technologię i komfort w pełnej esencji « made in Italy », jak to jest dobrze znane na całym świecie. Produkcja Sedexu dotyczy serii INNOVA, dedykowanej głównie do krzeseł, stołów i tapicerowanych oraz MODULAR zawierającej kolekcję modułowych siedzisk składanych, które można wykonać na wymiar.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek