SOFA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowana kabina restauracyjna z wysokim oparciem Sedex MAREA Zobacz większe

Tapicerowana kabina restauracyjna z wysokim oparciem Sedex MAREA

KOD: 250sdsedexmarea

ID: 235884

ProducentSedex

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sedex MAREA

Tapicerowana kabina restauracyjna z wysokim oparciem

Opis

Otulający jak uścisk, wygodny dzięki miękkiej linii, elegancki i emocjonalny, gdy odmówiony w dwóch kolorach. Płynny kształt, w którym krzywe łączą się z ciałem, zapewniając przyjemne uczucie komfortu i dobrego samopoczucia.

Modułowe lub pojedyncze jednostki z ramą wykonaną z wielowarstwowej i drewnianej płyty wiórowej (OSB); metalowe nogi z półbłyszczącym wykończeniem. Tapicerka wykonana jest z nieodkształcalnej pianki o różnej gęstości. Pokrycie siedziska i oparcia może być wykonane z tkaniny lub ekoskóry lub z połączenia tych dwóch materiałów.

Tagi

Sedex, Meble restauracyjne i kawiarniane, Kabiny restauracyjne, Kabiny restauracyjne, Kabiny restauracyjne w stylu współczesnym, Kabiny restauracyjne skórzane, Kabiny restauracyjne z ekoskóry, Tapicerowane budki restauracyjne, Kabiny restauracyjne z wysokim oparciem

Napisz opinię

Tapicerowana kabina restauracyjna z wysokim oparciem Sedex MAREA

Tapicerowana kabina restauracyjna z wysokim oparciem Sedex MAREA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek