RICHARD LAMPERT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 138 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 138 elementów

RICHARD LAMPERT

Producent: Richard Lampert

W 1993 roku Richard Lampert założył firmę z siedzibą w niemieckim Stuttgarcie. Jego celem była produkcja innowacyjnych i wszechstronnych mebli do codziennego użytku, które charakteryzują wysokiej jakości rzemiosło, design i zrównoważony rozwój. Czynnikiem spajającym obiekty zaprojektowane przez Richarda Lamperta jest połączenie pasji do realizacji pomysłów projektowych z całkowitym poświęceniem i realizmem, nadając każdemu produktowi indywidualną i ponadczasową duszę. Takie podejście często wiąże się z dużymi wyzwaniami w zakresie projektowania nadającego się do masowej produkcji. Oddany i zaangażowany zespół firmy z powodzeniem sprzedaje te wyjątkowe meble, które zapewniają dobre samopoczucie i komfort w domu i w miejscu pracy.

Meble Richarda Lamperta, między ikonami a współczesnym wzornictwem.Kolekcja Richard Lampert obejmuje klasyczne meble takich projektantów, jak Egon Eiermann a Herbert Hirche do nowoczesnych, wielokrotnie nagradzanych ikon designu i niekonwencjonalnych produktów międzynarodowych projektantów. Kolekcja Richard Lampert obejmuje najróżniejsze dziedziny, od mebli wewnętrznych i zewnętrznych, przez meble dziecięce, po meble domowe i biurowe. Kolekcja siedzisk Cup to idealne połączenie awangardowej i tradycyjnej tapicerki. Kształty krzesła i sofy, zaprojektowane przez Erica Degenharda, składają się z pojedynczych płaszczyzn, tworząc kompaktowy, ale lekki obiekt. Fotel wypoczynkowy nawiązuje do tradycji Bauhaus

jego prototyp został zaprojektowany przez Herberta Hirche dla Richarda Lamperta w 1953 roku. W 2000 roku firma po raz pierwszy wyprodukowała krzesło z różnych tkanin, nadających się również do użytku na zewnątrz oraz ze skóry, jak Fotel Lounge z tkaniny i skórzany fotel Lounge.

Kolekcja Tom Richarda Lamperta obejmuje podnóżki, stoły i stoliki kawowe, podnóżki i taborety w różnych rozmiarach i materiałach, z których wszystkie mają zaokrąglony, skośny kształt. Składający się z czarnej lub chromowanej ramy z rurek stalowych i trzech lub czterech ułożonych na sobie poduszek, Fat Tom to niekonwencjonalna pufa w szerokiej gamie kombinacji kolorystycznych i materiałowych. Fat Tomowi towarzyszy Island Tom, zakrzywiona sofa z wygodnej i szlachetnej tkaniny, którą można ustawić na środku pokoju jako wolnostojącą wyspę. Sofa Tom jest również dostępna w szerokiej gamie pokryć skórzanych i tkaninowych, które można łączyć, aby zaspokoić wszelkie potrzeby w biurach, sklepach, teatrach i domach. Teraz jako stołek, Little Tom został początkowo zaprojektowany jako podnóżek, co oznaczało początek dużej rodziny Tomów.

Niemiecki architekt Egon Eiermann zaprojektował i opracował E10 pod koniec lat 40. XX wieku, oferując siedzisko z niezbędną stabilnością. Jego innowacyjna koncepcja zyskała później wielkie uznanie w legendarnym niemieckim pawilonie zaprojektowanym przez Eiermanna i Rufa na Expo w 1958 roku. Aby pasować do krzesła E10 Rattan Lounge Chair, kolekcja obejmuje podnóżek E14, małe, lekkie siedzisko odpowiednie do różnych obszarów domu i idealne do umeblowania przestrzeni zewnętrznych, takich jak balkony lub tarasy. Rattanowy design charakteryzuje się dbałością o szczegóły bez uszczerbku dla stabilności małego siedziska.

Wzornictwo Richarda Lamperta Made in Germany: funkcja i detal Ponadczasowe i ponadczasowe przedmioty Richarda Lamperta są idealne do wyposażenia zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni domów, biur i kontraktów spacje. Rozwiązania firmy są dopracowane i innowacyjne, każde z własną historią wynikającą z najwyższej dbałości o design i funkcjonalność elementów wyposażenia. Otwarty regał segmentowy Hirche DHS10 został zaprojektowany w 1954 roku przez samego Herberta Hirche. Nowoczesny system regałów odzwierciedla zasady projektowania charakteryzujące znaczącą epokę w historii niemieckiego wzornictwa przemysłowego. Regał charakteryzuje się funkcjonalną prostotą i dbałością o szczegóły

składa się z rurowych stalowych „drabinek”, w które wsuwane są półki, ścianki tylne lub regały. Poszczególne komponenty można łączyć, aby generować różne konfiguracje i zastosowania. Wszechstronny Pip ma siedzenia obite tkaniną ognioodporną. Koncepcja opiera się na zabawnym pomyśle: wszystkie panele składowe, siedziska i oparcia można dowolnie łączyć i łączyć. Pojedyncze, dwu- i trzyosobowe elementy oraz ławki można zestawiać tak, aby zmieniać kierunek lub tworzyć narożne siedziska. Garaż Famille z szafą z lakierowanego drewna jest częścią kolekcji mebli dziecięcych. Można go połączyć ze zdejmowanym zagłówkiem i podnóżkiem oraz wysuwanym łóżkiem, którego stelaż i materac można zamocować na różnych wysokościach. W kolekcji znajduje się również szafka, która kryje w sobie różne funkcje. Powierzchnia może służyć jako stolik dziecięcy lub przewijak, a dolna część szafki może stać się ławeczką z nogami

szafki pełnią również funkcję regałów. Praktyczne, kolorowe szuflady pozwalają użytkownikom przechowywać ubrania i najpotrzebniejsze rzeczy dla dzieci, utrzymując porządek w pokojach bez poświęcania designu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek