FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy metalowy Richard Lampert TIE-BREAK Zobacz większe

Fotel ogrodowy metalowy Richard Lampert TIE-BREAK

KOD: 250sdrichardlamperttie-break

ID: 229543

Rok produkcji2011
ProjektantBertjan Pot
ProducentRichard Lampert

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Richard Lampert TIE-BREAK

Fotel ogrodowy metalowy

Dane techniczne

80x,5x77xH93 cm
H siedzisko 36,5 cm

Opis

Trochę szorstko, trochę inaczej: siedzisko jest wykonane z siatki tenisowej obszytej krawędziami z pasów bezpieczeństwa. Rezultatem jest bardzo wygodne krzesło ogrodowe, które nie wymaga dodatkowych poduszek i nie trzeba go zabierać do środka, gdy pada deszcz. ›Tie -Break‹ to bardzo niekonwencjonalna konstrukcja, składająca się z płasko walcowanej stali, siatki tenisowej i pasów bezpieczeństwa. Krzesło ogrodowe z prostymi liniami i ekscytującą mieszanką materiałów.

Tagi

Richard Lampert, Bertjan Pot, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotel ogrodowy, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Fotele ogrodowe z metalu, Tkaniny siatkowe Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z wysokim oparciem

Napisz opinię

Fotel ogrodowy metalowy Richard Lampert TIE-BREAK

Fotel ogrodowy metalowy Richard Lampert TIE-BREAK

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek