FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Richard Lampert E 10 rattan lounge chair Zobacz większe

Richard Lampert E 10 rattan lounge chair

KOD: 200sd43421

ID: 293148

ProducentRichard Lampert

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Przełomowy moment w historii nowoczesnych mebli rattanowych nastąpił pod koniec lat czterdziestych. Poprzez działalność współzałożyciela nowo utworzonej Niemieckiej Rady Wzornictwa »Rat für Formgebung«: Egon Eiermann ze swoim Fotelem ›E10‹ Eiermann stworzył nową typografię mebli rattanowych.
›E10‹ nie był zainspirowany starym, kolonialnym stylem, ale nowoczesnym sposobem myślenia. Obserwując kunszt tkaczy, projekt rozwinął się dzięki zrozumieniu procesów konstrukcyjnych i możliwości materiału. Proces twórczy połączył się z projektem legendarnego niemieckiego pawilonu Eiermanna i Rufa na EXPO 1956, gdzie umieszczono dziesiątki ›E10‹ do użytku wszystkich. lekki, wygodny, łatwy do przenoszenia i do użytku w dowolnym miejscu w domu, wewnątrz lub na zewnątrz.

MATERIAŁ
naturalny rattan
duża poduszka na twarz wewnętrzną (średnica 950 mm)
WYMIARY
szerokość: 900 mm
wysokość: 800 mm
wysokość siedziska: ok. 300 mm

Napisz opinię

Richard Lampert E 10 rattan lounge chair

Richard Lampert E 10 rattan lounge chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek