ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Richard Lampert Eiermann shelving Zobacz większe

Richard Lampert Eiermann shelving

KOD: 200sd43424

ID: 293151

ProducentRichard Lampert

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zaprojektowany przez Egona Eiermanna w 1932 roku na cieszącą się dużym uznaniem wystawę ›The Growing House‹ w Berlinie, ›Eiermann Shelf‹ należy do archetypów projektowania regałów. Półka, która podobnie jak dom może rosnąć wraz z rodziną. Różne materiały, opcjonalna zintegrowana szafka i inne akcesoria można łączyć na różne sposoby, aby dopasować je do swoich potrzeb i preferencji.
Zoptymalizowaliśmy zarówno detale, jak i materiały pod kątem nowoczesnych wymagań i produkcji. Rama jest dostępna ze stali nierdzewnej lub malowana proszkowo na kolor biały, bazaltowoszary lub czarny. Półki występują w kolorze dębu dymionego lub jasnego, białej melaminy lub w wersji pięciowarstwowej bejcowanej niewielką ilością białego pigmentu. Dostępne szerokości: 1400, 1600 i 2000 mm
do 6 metrów wysokości.
Możesz mieć również dopasowaną zintegrowaną szafkę z przesuwanymi drzwiami, pojemnikami i szufladami

RURY
wysokość: 2000 | 2380 mm (możliwe inne wysokości)
kolory: czarny (RAL 9005)
mocowania ścienne i wsporniki półek: stal nierdzewna
PÓŁKI
materiał: dąb lity, przydymiony
długość: 1400 mm | 1600mm | 2000 mm
głębokość: 330 mm | 450 mm

Napisz opinię

Richard Lampert Eiermann shelving

Richard Lampert Eiermann shelving

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek