REMER RUBINETTERIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 384 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 384 elementów

REMER RUBINETTERIE

Producent: Remer Rubinetterie

Założona w Mediolanie w 1965 roku firma Remer Rubinetterie jest dziś imponującą firmą zlokalizowaną w Cassano d'Adda (prowincja Mediolan) na powierzchni 85 000 m².

Nieustanne zaangażowanie w rozwój, inwestowanie, wymyślanie, tworzenie i ulepszanie zawsze było motorem siłą stojącą za firmą, potwierdzoną przez lata Remer jako solidny punkt odniesienia w produkcji kranów i małych części hydraulicznych, zarówno we Włoszech, jak i w 130 innych krajach, gdzie dystrybuowane są jej produkty.

Każdy produkt Remer jest dziełem i pasją staranne zarządzanie rodziną oraz duży zespół wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy z dumą podążają za filozofią biznesu ciągłego doskonalenia.

Oferta katalogowa otwiera się na szeroką gamę rozwiązań do łazienek i kuchni: linie baterii z najbardziej innowacyjnych wzornictwo do tradycyjnych form

nowoczesne rozwiązania do baterii termostatycznych i termostatycznych oraz koloroterapii

wyposażenie łazienek

wkłady, drobna armatura hydrauliczna, zawory, węże elastyczne i materiały hydrauliczne s.

Wszystkie produkty są starannie projektowane i produkowane w zakładach Grupy Remer, aby zapewnić wysoki standard i stabilną, długotrwałą jakość. Mówiąc prościej, wszystko MADE IN ITALY.

w rzeczywistości, dzięki regularnym inwestycjom w sprzęt, robotykę, badania i technologię, Remer zamyka w swojej Grupie cały cykl produkcyjny: od projektu, poprzez produkcję mosiądzu i produkcję elementów wewnętrznych, do wykończenia i pakowania.

Duża różnorodność oferty staje się kluczowym punktem w odniesieniu do Klientów, którzy znajdują w Remer jako poważnego i rzetelnego partnera, kompletną Firmę, która jest w stanie dostarczyć znaczną część produktów hydraulicznych w mniej czas i doskonały stosunek jakości do ceny.

Od ponad 50 lat wybierając markę Remer jest Partnerem biznesowym poszukującym stabilnych i ciągłych relacji, Klientem świadomym pochodzenia produktów, użytkownikiem końcowym, który stawia wysokie wymagania w zakresie pod względem funkcjonalności i trwałości części, nie rezygnując z estetyki i różnorodności w doborze.

REMER I ŚRODOWISKO

Remer produkuje tam, gdzie mieszka i robi to w pełnej zgodzie z otoczeniem nment. Firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz systemu jakości środowiska ISO 14001. Remer jest również właścicielem instalacji fotowoltaicznej, która generuje czystą energię o mocy 513 kWp.

... Więcej

... mniej

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek