KRAN BIDETOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jednouchwytowa bateria bidetowa Remer Rubinetterie X Style Zobacz większe

Jednouchwytowa bateria bidetowa Remer Rubinetterie X Style

KOD: 250sdX20

ID: 228871

Rok produkcji2017
ProducentRemer Rubinetterie

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Remer Rubinetterie X Style

Jednouchwytowa bateria bidetowa

Opis

X20 - JEDNOUCHWYTOWY BIDET MIESZALNIK z korkiem wyskakującym.

Seria X-STYLE to doskonała synteza designu, który swoją naturę opiera na esencji minimalizmu. Zastosowanie wkładu o średnicy 25 mm sprawia, że korpusy baterii są niezwykle eleganckie i smukłe. Miękko wygięte wylewki podkreślają linię, delikatnie podążając za strumieniem wody. X-Style to ponadczasowy stylowy mikser. Dostępny w różnych wykończeniach.

Tagi

Remer Rubinetterie, X Style, Baterie bidetowe, Baterie łazienkowe, Baterie bidetowe, Baterie bidetowe w stylu współczesnym, Baterie bidetowe metalowe, Baterie bidetowe z mosiądzu, Baterie bidetowe nablatowe, Baterie bidetowe, Baterie bidetowe jednouchwytowe, Baterie bidetowe 1-otworowe, Baterie bidetowe z perlatorem, Baterie bidetowe z obrotową wylewką

Napisz opinię

Jednouchwytowa bateria bidetowa Remer Rubinetterie X Style

Jednouchwytowa bateria bidetowa Remer Rubinetterie X Style

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek