PROLINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PROLINE

Producent: Proline

Proline to włoska firma specjalizująca się w produkcji przemysłowej i dystrybucji na dużą skalę systemów moskitier. Katalog Proline obejmuje plisowane systemy kopertowe, z panelami stałymi lub przesuwnymi i zmotoryzowanymi. Rzeczywistość doskonałości na terytorium krajowym i nieustanna afirmacja na scenie europejskiej. Zawsze troszcząc się o ewolucję rynku, firma nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby szybko zaspokoić wymagania klientów. Tylko innowacyjność pozwala dostosować się do stale zmieniającego się rynku.

Produkty Proline Przez lata Proline rozwijała się i umacniała swoje umiejętności w tym obszarze, budując niezwykle zróżnicowaną ofertę handlową. Produkty Proline są wynikiem starannej analizy, wyrafinowanego projektu i badań materiałów, aby zapewnić solidne i trwałe komponenty. Wiele wariantów materiałów, kolorów i wykończeń wzbogaca katalog Proline, aby zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży i wydajnym systemom logistycznym, Proline szybko reaguje na specyficzne i zróżnicowane potrzeby sceny międzynarodowej. Bezpośrednia linia z klientem podąża ciągłą ścieżką wymiany, w której klient jest bohaterem, od projektu do produkcji. Niezbędny i nowoczesny design prawdziwych akcesoriów wyposażenia: moskitiery Proline dostosowują się do każdego otoczenia, zapewniając wysoki komfort w domu i niezrównaną skuteczność. Sztandarowym produktem Proline są moskitiery plisowane ze składaną siatką. Są to innowacyjne systemy o eleganckim designie, idealne moskitiery do okien balkonowych o częstym przejściu z prowadnicą podłogową tylko 7 mm oraz idealne do wąskich przestrzeni dzięki zmniejszonemu wymiarowi tylko 18 mm lub 22 mm.

Usługi Proline Propozycja szczególnie charakteryzuje się innowacyjnymi wielofunkcyjnymi systemami zintegrowanymi, zrodzonymi z pogłębionych ścieżek badawczych. Proline poświęca swoim klientom dni szkoleniowe, zarówno na miejscu, jak i online, oraz niestandardowe działania, aby przekazać konkretne umiejętności w zakresie procesów produkcyjnych i sprzedażowych oraz usług, które uzupełniają i ulepszają partnerstwa handlowe. Klienci Proline składają zamówienia i wyceny bezpośrednio i wygodnie online, na dedykowanej platformie, która pozwala konfigurować i wysyłać zamówienia, ale także monitorować postęp produkcji lub wysyłki, przeglądać i drukować dokumenty i faktury za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek