PAVER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PAVER

Producent: Paver

Brukarz od lat sześćdziesiątych misją inż. Giuseppe Parenti ma za zadanie ulepszać otaczające środowisko za pomocą trwałych i innowacyjnych produktów.

Kiedy był jeszcze studentem inżynierii, założył firmę Paver Costruzioni, która produkuje materiały betonowe do zastosowań cywilnych, rolniczych i przemysłowych.

A kariera usiana licznymi pionierskimi patentami, które wciąż dostarczają oryginalnych rozwiązań dla ciągle nowych wyzwań, przed którymi stają nowoczesne budynki. Energia odnawialna, oszczędność energii, dobrostan zwierząt, ochrona sejsmiczna, udogodnienia na placu budowy, infrastruktura drogowa to obszary, w których nasze rozwiązania są dobrze wykorzystywane.

Dziś grupa Paver posiada we Włoszech cztery zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 600 000 mkw., z czego ponad 50 000 zadaszonych i zatrudnia 360 osób.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek