OXLEY'S FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

OXLEY'S FURNITURE

Producent: Oxley's Furniture

Oxley's – Ponadczasowo Eleganckie Meble Zewnętrzne

Od 1991 roku produkujemy piękne aluminiowe meble zewnętrzne w naszej fabryce w Anglii. Naszymi klientami są ci, którzy decydują się na duże projekty mieszkaniowe i hotele butikowe. Każdy projekt, nad którym pracujemy, jest wyjątkowy, nasi klienci wybierają styl mebla, jego konfigurację, kolor oraz dowolną tkaninę zewnętrzną, którą chcą określić. Nasze meble są używane na całym świecie we wspaniałych hotelach i bajecznych domach. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twoje wymagania dotyczą mebli ogrodowych, które nie wymagają konserwacji, specjalnego wyglądu dla specjalnej lokalizacji lub błogiego komfortu… lub wszystkich trzech, nigdy nie pożałujesz inwestycji w Oxley.

Proces tworzenia naszych mebli aluminiowych

Nasze komponenty pochodzą z odlewni, w których wysokiej jakości stopy powstają poprzez staranne rafinowanie i mieszanie różnych gatunków aluminium pochodzącego z recyklingu. Nasze meble powstają z połączenia odlewów i profili. W przypadku odlewów stopiony metal jest wlewany do form piaskowych, które zostały ukształtowane zgodnie z oryginalnym, ręcznie rzeźbionym wzorem. Metal stygnie w swoim własnym czasie, a następnie forma piaskowa jest łamana (każda forma może być użyta tylko raz) w celu wydobycia nowego odlewu. Każdy odlew jest następnie obrabiany ręcznie, aż będzie gotowy do spawania z innym odlewem lub profilem. Profile można formować w celu stworzenia różnych kształtów ram. Każdy mebel jest więc budowany powoli z wielu pojedynczych elementów, aż w końcu jest gotowy. Następnie przechodzi przez proces śrutowania, w którym jest wyrzucany z ogromną prędkością za pomocą śrutu manganowego, aby usunąć wszelkie szorstkie krawędzie i stworzyć fizyczny klucz do procesu malowania. Nakładamy podkład chemiczny, a następnie finalny kolor w architektonicznym malowaniu proszkowym. Te dwa ostatnie etapy wykonujemy w naszym piecu wysokotemperaturowym.

Zalety najwyższej jakości mebli aluminiowych

Aluminium to idealny materiał na meble na każdą pogodę. Po odpowiedniej obróbce aluminium nie rdzewieje, jest znacznie lżejsze niż żelazo, dzięki czemu krzesła i stoły można łatwo przenosić, ale co najważniejsze, nie wymaga konserwacji, aby wyglądało dobrze. Jakość kupowanych mebli aluminiowych zależy wyłącznie od ilości materiału użytego do produkcji oraz czasu i staranności przygotowania go przed malowaniem. Zrobione na sposób Oxley, przetrwa pokolenia.

Oxley's Classical Designs

Namiętnie wierzymy, że każda lokalizacja na zewnątrz zasługuje na odpowiednie meble ogrodowe. Wiele z najpiękniejszych budynków na świecie nie zostało zbudowanych w ciągu ostatnich 50 lat i dlatego nowoczesne, minimalistyczne współczesne meble nie są odpowiednie. Tam, gdzie potrzebne są meble do klasycznej lokalizacji, Oxley's może je zapewnić.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek