FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy z aluminium z recyklingu z podłokietnikami Oxley's Furniture Sienna Zobacz większe

Fotel ogrodowy z aluminium z recyklingu z podłokietnikami Oxley's Furniture Sienna

KOD: 250sdSILC

ID: 221956

ProducentOxley's Furniture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oxley's Furniture Sienna

Fotel ogrodowy z aluminium z recyklingu z podłokietnikami

Dane techniczne

S72 D90 W91 cm
18 kg

Opis

Fotel Sienna został zaprojektowany, aby zapewnić wspaniałe meble, które tworzą imponującą strefę relaksu na świeżym powietrzu. Każdy element jest wyposażony w głęboko wypełnione piankowe poduszki, które zapewniają wyjątkowy komfort, co pozwala cieszyć się nimi przez cały dzień, jeśli chcesz. Jak wszystkie produkty Oxley, ten fotel Sienna jest wykonany ręcznie z wyrafinowanego aluminium z recyklingu w kolorze wybranym przez klienta.

Tagi

Meble Oxley, Sienna, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe w stylu klasycznym, Fotele ogrodowe w stylu klasycznym, Fotele ogrodowe Metalowe, Fotele ogrodowe z recyklingu, Aluminium z recyklingu Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Fotele ogrodowe tapicerowane

Napisz opinię

Fotel ogrodowy z aluminium z recyklingu z podłokietnikami Oxley's Furniture Sienna

Fotel ogrodowy z aluminium z recyklingu z podłokietnikami Oxley's Furniture Sienna

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek