KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło ogrodowe z aluminium pochodzącego z recyklingu z wbudowaną poduszką Oxley's Furniture Sienna Zobacz większe

Krzesło ogrodowe z aluminium pochodzącego z recyklingu z wbudowaną poduszką Oxley's Furniture Sienna

KOD: 250sdSIDC

ID: 221953

ProducentOxley's Furniture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oxley's Furniture Sienna

Krzesło ogrodowe z aluminium pochodzącego z recyklingu z wbudowaną poduszką

Dane techniczne

S50 D65 W90 cm
10 kg

Opis

Niezwykle elastyczne i wygodne krzesło, które nadaje się do wielu różnych ustawień. Sienna ma szerokie siedzenie i wspierające oparcie, co oznacza, że długie lunche i leniwe wieczory mijają w niezwykłym komforcie. Podobnie jak wszystkie produkty Oxley, ten fotel Sienna jest wykonany ręcznie z wyrafinowanego aluminium z recyklingu w kolorze wybranym przez klienta.

Tagi

Meble Oxley, Sienna, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, krzesło, krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła w stylu klasycznym, Krzesła aluminiowe, Krzesła metalowe, Krzesła aluminiowe z recyklingu, Krzesła ze zintegrowaną poduszką, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym, Krzesła ogrodowe w stylu klasycznym, krzesła ogrodowe aluminiowe, krzesła ogrodowe metalowe, krzesła ogrodowe z aluminium z recyklingu

Napisz opinię

Krzesło ogrodowe z aluminium pochodzącego z recyklingu z wbudowaną poduszką Oxley's Furniture Sienna

Krzesło ogrodowe z aluminium pochodzącego z recyklingu z wbudowaną poduszką Oxley's Furniture Sienna

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek