KRZESŁA I HOOKERY OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Oxley's Furniture Scroll Zobacz większe

Tapicerowane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Oxley's Furniture Scroll

KOD: 250sdSCAC

ID: 221943

ProducentOxley's Furniture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oxley's Furniture Scroll

Tapicerowane krzesło ogrodowe z podłokietnikami

Dane techniczne

S54 L52 W91 cm
13 kg

Opis

Oszałamiający fotel Scroll o płynnych krzywiznach i swobodnych liniach zapewnia komfort podczas długich letnich wieczorów przy stole. Szerokie siedzisko i oparcie z głębokimi poduszkami zapewniają wsparcie i pożądany komfort. Podobnie jak wszystkie produkty Oxley, ten fotel Scroll jest wykonany ręcznie z wyrafinowanego aluminium z recyklingu w kolorze wybranym przez klienta.

Tagi

Meble Oxley, Przewiń, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła aluminiowe, Krzesła metalowe, Krzesła aluminiowe z recyklingu, Krzesła tapicerowane, Krzesła z podłokietnikami, Krzesła ogrodowe w stylu współczesnym , Krzesła ogrodowe z tkaniny, Krzesła ogrodowe z aluminium, Krzesła ogrodowe z metalu, Krzesła ogrodowe z aluminium z recyklingu

Napisz opinię

Tapicerowane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Oxley's Furniture Scroll

Tapicerowane krzesło ogrodowe z podłokietnikami Oxley's Furniture Scroll

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek