MATERIUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

MATERIUM

Producent: Materium

MATERIUM zrodziło się z idei reinterpretacji ze stylem i elegancją przedmiotów i dodatków wyposażenia całego domu, poprzez waloryzację i wyrazistość użytych materiałów.

Każdy element opiera się na wykorzystaniu naturalnych jakości materiałów, przetworzonych i wykonanych wyjątkowy dzięki procesowi produkcji, który wykorzystuje zaawansowane technologie i opiera się na współpracy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych rzemieślników.

Firmy i włoskie know-how rzemieślników pozwoliło na tworzenie czysto wykończonych przedmiotów ręcznie, z niepodważalną elegancją.

W meblach MATERIUM widoczne jest zamiłowanie do projektowania i funkcjonalności obiektów, które są wynikiem eksperymentu z wykorzystaniem różnych rodzajów materiałów współistnieją w ramach tego samego produktu, w odróżnieniu od praktyk formalnych i użytkowych.

PROJEKT "WALL WATCH"

Badanie formy, testowanie materiałów, ciągłe poszukiwanie nowych technologii i procesów wytwarzania elementów.

Projekt „Wall watch” reprezentuje syn teza pracy Materium w badaniach wnętrzarskich, idealna harmonia materiałów, techniki i designu oddana odczytowi czasu.

Każdy zegarek wykonany jest jak klejnot, co widać w szlachetności elementów i elegancji artefakt ze względu na specyfikę procesu, szczegóły i ręcznie robione wykończenia.

Drewno w różnych wykończeniach, cenny marmur ręcznie wykonany przez zdolnego rzemieślnika, wykończenia z metali szlachetnych, takie jak polerowany chrom, czarny nikiel i kąpiel ze złota do 24 kt sprawiają, że cenne meble można umieścić w środowiskach, które chcą przekazać elegancję, status i klasę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek