ZEGARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zegar stołowy Materium SATURNO Zobacz większe

Zegar stołowy Materium SATURNO

KOD: 250sdmateriumsaturno

ID: 212501

Rok produkcji2019
ProjektantLeonardo Mercurio
ProducentMaterium

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Materium SATURNO

Zegar stołowy

Dane techniczne

530x120x620h mm

Opis

Rzeźba, przedmiot, zegar...
Saturno to zegar stołowy, którego inspiracją, jak sama nazwa wskazuje, jest planeta, zegar jak rzeźba, zaprojektowany do umieszczenia w dowolnym miejscu.
Zegar charakteryzuje się dwoma głównymi elementami, a mianowicie: wskazówkami oraz pierścieniem konstrukcyjnym, który spina całość.
Wskazówki są wykonane z drewna lub płyty mdf następnie malowane, ich kształt z okrągłym zakończeniem i sposobem na interakcję z pozostałymi elementami, zwłaszcza pierścieniem konstrukcyjnym, na którym wyeliminowano 1/4 koła tak, aby wskazać dwa bardzo konkretne punkty, 12 i 15.
Kolejnym ważnym elementem jest ukośna oś, na której zamocowany jest kielich uchwytu mechanizmu i rąk, charakteryzująca się z jednej strony metalowym lub mosiężnym pojemnikiem, na którym znajduje się drewniany lub marmurowy dysk zostanie ustalona, w zależności od materiału podstawy.
Podstawą jest zamiast tego cylinder, który może być wykonany z drewna lub marmuru w różnych wykończeniach, gdzie cała metalowa konstrukcja zostanie ostatecznie zamocowana.

Tagi

Materium, zegary, dekoracje domu, zegar, zegary w stylu współczesnym, zegary drewniane, zegary metalowe, zegary marmurowe, zegary z kamienia naturalnego, zegary stołowe

Napisz opinię

Zegar stołowy Materium SATURNO

Zegar stołowy Materium SATURNO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek