ZEGARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zegar stołowy Materium TIC-TAC Zobacz większe

Zegar stołowy Materium TIC-TAC

KOD: 250sdmateriumtic-tac

ID: 212509

Rok produkcji2019
ProjektantGennaro Lucarelli
ProducentMaterium

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Materium TIC-TAC

Zegar stołowy

Dane techniczne

160x160x270h mm

Opis

Ten zegar składa się z dwóch podstawowych kształtów geometrycznych, a mianowicie stożka i obwodu, połączonych razem, tworząc zabawny element. Innymi słowy jest to prosta kompozycja charakteryzująca się znaczeniem i elegancją.
TIC-TAC to minimalistyczny, ale nie banalny zegar stołowy.

Tagi

Materium, zegary, dekoracje domu, zegar, zegary w stylu współczesnym, zegary drewniane, zegary marmurowe, zegary z kamienia naturalnego, zegary stołowe

Napisz opinię

Zegar stołowy Materium TIC-TAC

Zegar stołowy Materium TIC-TAC

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek