ZEGARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zegar ścienny Materium TIMELESS Zobacz większe

Zegar ścienny Materium TIMELESS

KOD: 250sdmateriumtimeless

ID: 212510

Rok produkcji2019
ProjektantGennaro Lucarelli
ProducentMaterium

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Materium TIMELESS

Zegar ścienny

Dane techniczne

Ø 400 mm

Opis

To zegar, który przypomina o czystości obwodu, czyli geometrycznej formie, która doskonale definiuje czasomierze.
TIMELESS to liniowy i elegancki zegar, idealne połączenie geometrii i materiałów. Twarde drewno wykonane ręcznie przez doświadczonych stolarzy oraz zakrzywiony metal wykończony eleganckimi kolorami sprawiają, że TIMELESS jest wyjątkowym i ponadczasowym zegarkiem.

Tagi

Materium, zegary, dekoracje domu, zegar, zegary w stylu współczesnym, zegary drewniane, zegary metalowe, zegary naścienne

Napisz opinię

Zegar ścienny Materium TIMELESS

Zegar ścienny Materium TIMELESS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek