KOZIEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów

KOZIEL

Producent: Koziel

KOZIEL to nie tylko wyjątkowe produkty, to także zaangażowany zespół projektowy w pełni oddany Twoim projektom poprzez ekskluzywne modele na zamówienie!

Powierzając swój projekt naszej ekskluzywnej usłudze KOZIEL STUDIO, decydujesz się na współpracę z godnym zaufania partnerem, który potrafi opracować oryginalne i szyte na miarę modele, które będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Nasza wiedza z zakresu sztuki dekoracyjnej i graficznej to kopalnia złota.

Nasza wiedza pomoże Ci w całym projekcie, od konwencjonalnych do ekstrawaganckich!

Nasza dbałość o szczegóły zapewni Ci niezwykłe efekty estetyczne i uspokoi w kwestiach technicznych.

Dzięki KOZIEL STUDIO masz szansę na współpracę z profesjonalnymi interesariuszami, którzy z pewnością spełnią Twoje wymagania.

Niestandardowe: Zdjęcia niestandardowe lub z naszej kolekcji zmodyfikowane jako na twoje prośby. Kolor na zamówienie: dostosowujemy nasze projekty do kolorów Twojego projektu. Rozmiary niestandardowe: Produkujemy dekory zgodnie z Twoimi dokładnymi wymiarami - Materiał niestandardowy: Możesz mieć swoje dekory na materiale najbardziej odpowiadającym wymaganiom Twojego projektu (wewnątrz, na zewnątrz, klej, klasa ogniowa M1, tymczasowy, trwały, wyjątkowo odporny...)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek