GOBELIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Poliester gobelinowy Koziel CHAOTIC IVORY BOOKSHELVES Zobacz większe

Poliester gobelinowy Koziel CHAOTIC IVORY BOOKSHELVES

KOD: 250sd7945-02

ID: 205833

Rok produkcji2018
ProducentKoziel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Koziel CHAOTIC IVORY BOOKSHELVES

Poliester gobelinowy

Dane techniczne

L. 85 x wys. 205 cm +/- 2 cm

Opis

Trompe-l'oeil wspaniałego regału w stylu neo-retro w delikatnych, relaksujących odcieniach bieli i kości słoniowej, odwzorowujące estetykę autentycznego zabytkowego regału z zestawem książek dobranym ze względu na jakość ich oprawy. Wszystkie elementy graficzne (papier, skóra, wytłoczone wzory, słoje) są uderzająco realistyczne, a współgranie cieni i światła dodaje naturalnego wrażenia objętości i reliefu. W tej nowej wersji Koziel powraca do klasycznego stylu graficznego, ale z perspektywy współczesnej. Nowy regał w kolorze kości słoniowej zapewnia swobodę artystycznej ekspresji na Twoich ścianach.

Wiszące: Ze zszywkami, gwoździami, klejem lub po prostu wiszące
Materiał: Aksamit 100% poliester
(b ) Funkcje: Bardzo miękki w dotyku; Odplamiacz

Tagi

Koziel, Okładziny ścienne, Panele drzwiowe, Grafika i druki, Gobeliny, Panel drzwiowy, Gobelin, Styl Współczesny Panele drzwiowe, Tkaniny Panele drzwiowe, Poliester (PL) Panele drzwiowe, Włókno syntetyczne Panele drzwiowe, Gobeliny w stylu współczesnym, Tkaniny Gobeliny, Poliester (PL ) Gobeliny, Gobeliny z włókien syntetycznych

Napisz opinię

Poliester gobelinowy Koziel CHAOTIC IVORY BOOKSHELVES

Poliester gobelinowy Koziel CHAOTIC IVORY BOOKSHELVES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek