GOBELIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Poliester gobelinowy Koziel XIXTH MOLDING DOOR Zobacz większe

Poliester gobelinowy Koziel XIXTH MOLDING DOOR

KOD: 250sdkozielxixthmoldingdoor

ID: 205851

Rok produkcji2018
Projektant6653-02
ProducentKoziel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Koziel XIXTH MOLDING DOOR

Poliester gobelinowy

Dane techniczne

L. 85 x wys. 205 cm +/- 2 cm

Opis

Prawdziwa imitacja starych, wysłużonych, lekko prążkowanych, drewnianych drzwi ze wspaniałą gzymsem.
Jego odwołanie jest niepodważalne. Przytnij go do żądanych wymiarów i zdecyduj, czy chcesz go wyświetlić jak zasłonę, czy też przybić, przykleić lub zszyć na miejscu. Pokryty powłoką zapobiegającą powstawaniu plam. Można prać w pralce i prasować. Cudownie prosty, ale wyjątkowy pomysł, który może wszystko zmienić. Jednym słowem: bajecznie.
Po raz kolejny nigdy nie znudzi Ci się podziwianie tej wspaniałej dekoracji, która sprawi, że Twoi goście zaniemówią.

Tagi

Koziel, Sztuka i druki, Gobeliny, Gobeliny, Gobeliny w stylu współczesnym, Gobeliny z tkanin, Poliester (PL) Gobeliny, Gobeliny z włókien syntetycznych

Napisz opinię

Poliester gobelinowy Koziel XIXTH MOLDING DOOR

Poliester gobelinowy Koziel XIXTH MOLDING DOOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek