GOBELIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Poliester gobelinowy Koziel XL LEFT PANELLING DOOR (SERIES 1) Zobacz większe

Poliester gobelinowy Koziel XL LEFT PANELLING DOOR (SERIES 1)

KOD: 250sd7931-01

ID: 205821

Rok produkcji2018
ProducentKoziel

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Koziel XL LEFT PANELLING DOOR (SERIES 1)

Poliester gobelinowy

Dane techniczne

L. 0,95 x wys. 3 m +/- 2 cm

Opis

Odkryj na nowo piękno stolarki w stylu Ludwika XV z nową kolekcją Haussmanna Christophe'a Koziela. Oszałamiająco realistyczna kreacja trompe-l'oeil osiągnięta dzięki drobiazgowej pracy fotograficznej. Subtelna gra ciemności i światła oraz liczne obszary kontrastu zapewniają niezrównany stopień realizmu i oszałamiający efekt 3D.
Tylko uważna analiza ujawni iluzję stworzoną przez to nietypowe, ale niezwykłe ćwiczenie w stylu.

Reprodukcje są niezwykle wierne oryginałom. I nie szczędzono wysiłków, aby uchwycić drobne, wyważone szczegóły listew, dokładność odcienia koloru (złamana biel/jasnoszary), autentyczną starą patynę, złocenia z drobnymi niedoskonałościami, delikatnie łuszczącą się farbę i piękno , drobne pęknięcia. To właśnie te wszystkie detale razem tworzą osobliwy urok tych próbek stolarki, która wydaje się, że przetrwała upływ czasu, nie tracąc ani krzty atrakcyjności.

Czy nie chciałbyś po prostu obdarować swoje wnętrze wspaniałymi próbkami stolarki, które są częścią naszego dziedzictwa? Śmiało i daj się skusić jednej z tych oryginalnych kompozycji. Nigdy Cię nie zawiedzie i wniesie nowe życie do wystroju Twojego wnętrza. Bez wątpienia jest to najbardziej niezwykła i poszukiwana kolekcja fotograficznych kreacji tromple-l'oeil w tej chwili!

Wiszące: Ze zszywkami, gwoździami, klejem lub po prostu wiszące
Materiał: Aksamit 100% poliester
(b ) Funkcje: Bardzo miękki w dotyku; Odplamiacz

Tagi

Koziel, Haussmann, Sztuka i druki, Gobeliny, Gobeliny, Gobeliny w stylu współczesnym, Gobeliny z tkanin, Gobeliny z poliestru (PL), Gobeliny z włókien syntetycznych

Napisz opinię

Poliester gobelinowy Koziel XL LEFT PANELLING DOOR (SERIES 1)

Poliester gobelinowy Koziel XL LEFT PANELLING DOOR (SERIES 1)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek