IOC PROJECT PARTNERS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 25 - 43 z 43 elementów

IOC PROJECT PARTNERS

Producent: Ioc Project Partners

Partnerzy projektu MKOl, od 1992 roku jest niezależnym oddziałem firmy LEMA. Korzystając z know-how swojej „firmy macierzystej” zdobytej podczas tworzenia włoskiej historii wzornictwa, partnerzy projektu IOC opracowują specjalistyczne projekty dla profesjonalnych przestrzeni roboczych.

W tej rzeczywistości są niezastąpione cechy „rodzinnej” firmy, która stała się globalną branżą i gwarantujących wysokie wartości etyczne pracy, poszanowanie środowiska, dbałość o materiały, rzemieślniczą wiedzę na temat wytwarzania, wysoką technologię procesów i strategiczną wizję przyszłości.

Te cechy są wielorakie i mają na celu prymat projektu, produktu doskonałość i optymalizacja usług. Partnerzy projektu IOC są w stanie stworzyć całościowe środowiska i poszczególne meble lub specjalne projekty dostosowane do potrzeb, składające się z przegród, stanowisk pracy, siedzeń, schowków i akcesoriów.

Trzy podstawowe składniki, które definiują sukces i nazywają go: koncepcja, przede wszystkim, że preludia projekt i który zawsze utrzymuje efekt produktu na najwyższym poziomie

biuro, jako oryginalna wizja świata pracy, ciągle się zmieniająca i która nie może ignorować bardzo osobistej koncepcji zawodu

międzynarodowy, czyli taki urodzony i zrealizowany we Włoszech, miejsce produkcji „total made in Italy”, z którego natychmiast zaczyna podbijać kosmopolityczny wymiar.

W ciągu ponad 25 lat skonsolidowanej działalności partnerzy projektu MKOl zrealizowali wiele projektów i otrzymali znaczne uznanie, strukturyzacja swojej obecności przede wszystkim poza terytorium kraju z biurami operacyjnymi w USA i Wielkiej Brytanii.Partnerzy projektu MKOl posiadają trzy zakłady produkcyjne we Włoszech, które działają w synergii obejmującej cały cykl produkcyjny.

dziś partnerzy projektu MKOl są gotowi do ponownego przedstawienia swojej nowej wizji współczesnego biura na starym kontynencie UE.

Wizja / misja

25 lat młodej historii odpowiada również wyłaniające się życie nowego pokolenia, które prowadzi firmę ku wyzwaniom jutra. Partnerzy projektu MKOl są teraz gotowi do wyruszenia w podróż zmian, która opracowuje produkty przekrojowe w celu zbadania nowych powiązań między tradycyjnym światem biurowym a swobodniejszą wizją zawodu.

Dzisiejsze elastyczne działania i wspólne obszary są teraz połączone z formalnymi potrzebami i prywatnych, tworząc w ten sposób coraz bardziej płynny pomysł na przestrzeń z kilkoma stałymi punktami uzupełnionymi lekkimi meblami i sprzętem modułowym. Biuro jest coraz bardziej przyjaznym miejscem, prawie konkurującym z domem: nowe, produktywne miejsce, ale wszechstronne, konfigurowalne, wygodne, jak sukienka, eleganckie, ale dynamiczne.

Wraz z artystycznym kierownictwem Raffaelli Mangiarotti i komunikacją wizualną Leonardo Sonnoli, projekt MKOl Produkty partnerów otwierają się na tę nową ideę biura, wprowadzając otwarty i pełen wdzięku język, intymny i jednocześnie towarzyski. Z ideą postmodernistycznego minimalizmu, miękkiego i nieostrego, Raffaella Mangiarotti wyobraża sobie, że przyjemność z miejsca pracy musi być bardziej stymulująca niż przyjemność z pracy w domu.

Nowe projekty uzupełniają dotychczasowe produkty, poszerzając ofertę partnerów projektu IOC i odświeżenie katalogu. Dzięki wrażliwości materiałów i delikatności chromatycznej wykończenia wszystkich produktów są poprawiane i aktualizowane.

Dobre samopoczucie gościa w pracy i zrównoważony rozwój delikatnego świata to dwa kluczowe tematy, które prowadzą do przyszłości i również z tego powodu partnerzy projektu MKOl stają się prawdziwym „partnerem projektu”, ponieważ dziś nie wystarczy już być tylko doskonałym wykonawcą i niezbędnym dostawcą, ale rozmówcy musi towarzyszyć na wszystkich etapach obsługi, od szacowania projektu po obsługę posprzedażową zadowolenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek