ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners Isola - Ottoman Zobacz większe

IOC project partners Isola - Ottoman

KOD: 200sd103390

ID: 353117

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Isola to miękka, kolorowa otomana, dostępna w różnych rozmiarach, w wersji supereliptycznej lub okrągłej. Dostępne w różnych tkaninach i wielu kolorach. Idealny do stref wypoczynkowych w miejscach pracy lub miejscach publicznych, jadalniach lub może być używany jako dodatkowe miejsce do siedzenia w środowisku pracy na nieformalne spotkania. Łatwy do przenoszenia, absolutnie idealny, gdy potrzebne jest dodatkowe miejsce do siedzenia.

Napisz opinię

IOC project partners Isola - Ottoman

IOC project partners Isola - Ottoman

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek