ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners More Zobacz większe

IOC project partners More

KOD: 200sd103383

ID: 353110

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
More to dopracowany system stołów i biurek do gabinetów dyrektorskich i sal konferencyjnych. Dostępny jest w różnych rozmiarach, kompozycjach i wykończeniach - od naturalnego hebanu, ciemnego dębu czy tytoniu, po lakiery błyszczące i matowe. Zwężające się blaty są wyposażone w elegancki górny dostęp do kabli, który można kontrolować, i są wsparte na centralnym elemencie, który gromadzi wokół niego tomy techniczne.

Napisz opinię

IOC project partners More

IOC project partners More

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek