ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


IOC project partners Magenta Zobacz większe

IOC project partners Magenta

KOD: 200sd103385

ID: 353112

ProducentIOC project partners

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Magenta to krzesło konferencyjne przeznaczone do nieformalnych i swobodnych środowisk, wokół stołów konferencyjnych lub niezależnych w strefach relaksu. Jest dostępny z plastikowymi nóżkami lub obrotowymi kółkami, oparcie i siedzisko mogą być drewniane lub pokryte tkaniną i skórą, w zależności od wymagań. Struktura, która rysuje kształt 3D w przestrzeni, jest metaliczna, definiując podłokietniki i owijając się wokół oparcia.

Napisz opinię

IOC project partners Magenta

IOC project partners Magenta

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek