HEYMAT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 25 - 32 z 32 elementów

HEYMAT

Producent: Heymat

Jesteśmy przyzwyczajeni do trudnej pogody na północy Norwegii. Przyzwyczailiśmy się do śniegu, deszczu i wiatru, ale jesteśmy też pobłogosławieni zorzą polarną i niesamowitym słońcem o północy. To stało się tłem dla naszej marki.

Małżeństwo Sonja i Thoralf idealnie się do tego nadało. Thoralf to trzecie pokolenie w dużej rodzinie pralni, a Sonja zawsze miała wielką pasję do projektowania wnętrz.

Solidna wiedza Thoralfa na temat mat sięga trzech pokoleń. W połączeniu z pasją Sonji do wnętrz i projektowania, firma Heymat szybko stała się ważną częścią norweskich domów i branży projektowej.

Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi wysokiej jakości produktu, który będzie mógł pielęgnować i cieszyć się przez długi czas . Maty wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, które można łatwo i wydajnie konserwować. Projekt został opracowany we współpracy z niektórymi wiodącymi norweskimi projektantami, których ponadczasowe motywy zapewniają również wizualną długowieczność.

Pierwsza kolekcja Heymat została wprowadzona na rynek w 2016 roku, a dziś nasze maty są dostępne w Europie, Ameryce i Azji. Ceniąc funkcjonalność, zrównoważony rozwój i współczesny design, naszą misją jest sprawienie, aby Twoje pokoje były przyjemnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek