DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix BERRY Zobacz większe

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix BERRY

KOD: 250sd50410,50412,50414

ID: 197159

Rok produkcji2017
ProjektantKristine Five Melvær
ProducentHeymat
CenaCena od 132.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Heymat Mix BERRY

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu

Dane techniczne

60 X 85 cm, 85 X 115 cm, 85 X 150 cm

Opis

Mix Berry to kolorowa uczta świeżych barw inspirowana norweskimi jagodami. Prostokątne kształty w kolorach czerwonym i niebieskim spotykają się w różnych melanżach, tworząc współczesny wzór nawiązujący do tradycyjnych, tkanych tkanin. Mata została nominowana jako Produkt Roku na Konferencji Przemysłu Design 2017, zorganizowanej przez Federację Norweskiego Przemysłu Meble+Wyposażenie Wnętrz.
Mix Berry jest częścią kolekcji Mix, na którą składają się również Mix Forest, Mix Gem i Mix Meadow. Maty zostały zaprojektowane przez Kristine Five Melvær.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego ani rakotwórczych

Tagi

Heymat, Kristine Five Melvær, Mix, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów pochodzących z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix BERRY

Prostokątny dywanik z materiału pochodzącego z recyklingu Heymat Mix BERRY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek