DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Hagl SILVER Zobacz większe

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Hagl SILVER

KOD: 250sd50160,50162,50164,50167,50168

ID: 197148

ProjektantCaroline Olsson
ProducentHeymat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Heymat Hagl SILVER

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach

Dane techniczne

60 X 85 cm, 85 X 115 cm, 85 X 150 cm, 45 X 100 cm, 45 X 150 cm

Opis

Nasze maty są przystosowane do stóp, które przetrwały każdą pogodę – w tym mroźne, mokre zimy, co jest inspiracją dla Hagl Silver. Małe grudki gradu tworzą przyciągający wzrok, geometryczny wzór na srebrnym tle sezonu zimowego, dodając dyskretny i zabawny akcent do Twojego domu. Hagl Silver jest częścią kolekcji Hagl, na którą składają się również Hagl Black i Hagl Blush. Maty zaprojektowała Caroline Olsson.
Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.

Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego ani rakotwórczych

Tagi

Heymat, Caroline Olsson, Hagl, Dywany, Tekstylia i chodniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Hagl SILVER

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Hagl SILVER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek