DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Spot BLUE Zobacz większe

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Spot BLUE

KOD: 250sd50360,50362

ID: 197166

ProjektantKristine Five Melvær
ProducentHeymat

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Heymat Spot BLUE

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach

Dane techniczne

60 x 85 cm
85 x 115 cm

Opis

Trzy kółka pod rząd zostawiają piękny sznur pereł na wyciągnięcie ręki. Odcienie niebieskiego i zielonego Spot Blue na jasnoszarym tle nadają pomieszczeniu delikatnej i zabawnej atmosfery, w której nakładające się na siebie niuanse tworzą nową i zabawną paletę. Spot Blue jest częścią kolekcji Spot, na którą składa się również Spot Black. Maty zostały zaprojektowane przez Kristine Five Melvær.

Włosie wykonane jest w 100% z przetworzonego plastiku z antypoślizgowym podkładem z gumy nitrylowej. Jakością odpowiada mata przemysłowa o dużej chłonności.
Regularnie odkurzaj matę. Matę można prać w temperaturze 60°C w domowej pralce.
Spełnia normę EN ISO 9239-1.
Heymat nie zawiera żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego ani rakotwórczych

Tagi

Heymat, Kristine Five Melvær, Spot, Dywany, Tekstylia i chodniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z materiałów pochodzących z recyklingu, Inne materiały Dywany, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Spot BLUE

Dywanik z materiału z recyklingu o geometrycznych kształtach Heymat Spot BLUE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek