GAZZDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów

GAZZDA

Producent: Gazzda

Istnieje niezliczona ilość powiedzeń, piosenek i wierszy o domu. I wszystkie rezonują nie bez powodu. Dom generuje najcieplejsze uczucia - wygodna sofa na popołudniową drzemkę, ulubione krzesło, wygodne łóżko i oczywiście gotowanie mamy. W zabieganym, nadmiernie pobudzonym świecie ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują sanktuarium. Muszą odpocząć lub kopnąć z przyjaciółmi i rodziną.

Ponieważ dom jest tak wyjątkowym i ważnym miejscem, Gazzda uwielbia tworzyć dla niego niezwykłe meble. Pomagamy ludziom budować dom, z którego mogą być dumni… który sprawia, że uśmiechają się na samą myśl o tym… który wywołuje niewyraźne uczucie, gdy o tym mówią… który odświeża ich, gdy w nim odpoczywają…

Pomagamy stworzyć miejsce, w którym ludzie mogą rozkwitać, drzemać i po prostu… wracać do domu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek