WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stalowy wieszak na płaszcze do montażu na ścianie Gazzda HOOK Zobacz większe

Stalowy wieszak na płaszcze do montażu na ścianie Gazzda HOOK

KOD: 250sdgazzdahook

ID: 189924

Rok produkcji2017
ProjektantMustafa Čohadžić
ProducentGazzda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gazzda HOOK

Stalowy wieszak na płaszcze do montażu na ścianie

Dane techniczne

098 szer: 38 cm gł: 4,4 cm wys: 34 cm
099 szer: 23 cm gł: 23 cm wys: 35 cm
09A szer: 23 cm gł: 23cm wys: 35 cm

Opis

Ten wieszak ścienny można zastosować na prostych ścianach, a my stworzyliśmy również wersje do narożników wewnętrznych i zewnętrznych, które integrują lewe narożniki z wnętrzem. Razem tworzą sprytną kombinację do wieszania płaszczy, szalików, okropnych nastrojów – co tylko chcesz.

Informacje o produkcie:
Ramka: Stal malowana proszkowo, czarny mat (zawsze)
Pokrętło stalowe: Stal malowana proszkowo, czarny, zielony lub różowy mat
Pokrętło drewniane: Dąb olejowany, Hardwax olej biały 1015 (zawsze)

Każdy centymetr przestrzeni to okazja do stworzenia niesamowitości. Ale puste rogi mogą być trochę trudne. A raczej mogą być. Gazzda opracowała trzy serie wieszaków i lustro, które o to zadbają: wieszaki ścienne Hook, półki ścienne Hook, wieszak Hook i lustra Look.

Tagi

Gazzda, Mustafa Čohadžić, Haczyk/Wygląd, Wieszaki, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak, Styl współczesny Wieszaki, Wieszaki metalowe, Wieszaki stalowe, Wieszaki ze stali malowanej proszkowo, Wieszaki ze stali i drewna, Wieszaki naścienne

Napisz opinię

Stalowy wieszak na płaszcze do montażu na ścianie Gazzda HOOK

Stalowy wieszak na płaszcze do montażu na ścianie Gazzda HOOK

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek