FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Gazzda Dedo lounge chair Zobacz większe

Gazzda Dedo lounge chair

KOD: 200sd124506

ID: 374233

ProducentGazzda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
„Dedo” to czułe bośniackie określenie dziadka. A dziadek jest dokładnie tym, o kim pomyślą ludzie, kiedy usiądą na tym wygodnym, ponadczasowym i responsywnym krześle. Podejrzewamy, że ich opowiadanie historii jeszcze się poprawi.
Dedo odkłada „łatwe” z powrotem na fotel. Unikalna konstrukcja odpowiada kształtom ludzi, zapewniając najwyższy komfort. Lekki wygląd i styl będą pasować do każdej przestrzeni, a gdy już się tam znajdą, trudno będzie sobie wyobrazić bez nich pomieszczenie.
Rozmiar: szer.: 77 cm gł.: 87,5 cm wys.: 101,5 cm
Rama: Dąb olejowany
Wykończenie: Olejowosk twardy - Biały 1015/Natural 1505
Tapicerka: Skóra Dakar
Tapicerka:
Rekomendowane opcje: Skóra Dakar | Tkanina lniana linia główna | Yoredale | Deca | Vidar
Dostępne również: Tkanina Remix | Tkanina oceaniczna

Napisz opinię

Gazzda Dedo lounge chair

Gazzda Dedo lounge chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek