SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wysoka dębowa szafa biurowa Gazzda Ena Zobacz większe

Wysoka dębowa szafa biurowa Gazzda Ena

KOD: 250sdgazzdaena

ID: 189922

Rok produkcji2014
ProjektantSalih Teskeredžic
ProducentGazzda

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gazzda Ena

Wysoka dębowa szafa biurowa

Dane techniczne

078 szer: 60 cm gł: 35 cm wys: 200 cm
079 szer: 90 cm gł: 35 cm wys: 200 cm

Opis

Korpus: lity dąb
Wykończenie: Twardy olejosk - Biały 1015/Natural 1505
Powierzchnia przechowywania: MDF - Biały 9010
trzy przegródki (soft-close), cztery szuflady (soft-close)

Nasz Salih powiedział kiedyś: „Projektowanie jest dla mnie jak zabawa – tak jak trzyletnie dziecko bawi się zabawkami, uważam mój ołówek to radość! Projektuję dla przyjemności – to nigdy nie jest przykry obowiązek”. Salih praktykuje to, co głosi; więc pewnego dnia wziął ołówek i połączył kilka słodkich wspomnień z dzieciństwa z przebłyskami futuryzmu. Zaczął rysować linie, które przypominały mu dawno minione czasy, lata 60-te, wypełnione miłością, duszą i pasją. Jego kształty zostały wyrafinowane nowoczesnymi, lekkimi akcentami... wyraziste elementy, które tworzą charakter pierwszej kolekcji Gazzda. Nazwał go na cześć swojego najcenniejszego do tej pory dzieła: swojej córki Eny.

Tagi

Gazzda, Salih Teskeredžic, Ena, Meble biurowe, Biurowe Szufladki, Biuro w stylu współczesnym Szufladki, Drewniane Biurowe Szufladki, Lite drewno Biurowe Szufladki, Dąb Biurowe Szufladki, Wysokie Biurowe Szufladki, Biurowe Szufladki na zawiasach drzwi

Napisz opinię

Wysoka dębowa szafa biurowa Gazzda Ena

Wysoka dębowa szafa biurowa Gazzda Ena

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek