FLAIR SHOWERS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

FLAIR SHOWERS

Producent: Flair Showers

PRYSZNICE FLAIR — założona w hrabstwie Cavan w 1952 roku firma Flair zyskała sobie zaufaną reputację specjalisty w produkcji wysokiej jakości drzwi prysznicowych i parawanów nawannowych. Nasza reputacja przetrwała próbę czasu, czyniąc z nas najstarszego producenta tego rodzaju w Irlandii. Jesteśmy dumni, że jesteśmy marką wybieraną przez klientów.

Dzięki niezachwianemu zaangażowaniu w obsługę klienta, Flair łączy wieczną wiedzę i doświadczenie z techniki produkcji. Naszym klientom oferujemy innowacyjne projekty, które wnoszą do łazienki nowe poczucie wzbogacenia i przyjemności.

Doskonałe połączenie funkcji i formy. Zaprojektowany na całe życie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek