KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Drzwi z zawiasami szklanymi z bezramową narożną ścianką boczną Flair Showers Oro ULTRAFRAMELESS - DOOR + INLINE PANEL Zobacz większe

Drzwi z zawiasami szklanymi z bezramową narożną ścianką boczną Flair Showers Oro ULTRAFRAMELESS - DOOR + INLINE PANEL

KOD: 250sdflairshowersoroultraframeless-door+inlinepanel

ID: 185502

Rok produkcji2018
ProjektantRonán O' Grady, Cathal Loughnane, Diarmuid MacMahon, Emmanuelle Choteau, Mel Reynolds
ProducentFlair Showers

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flair Showers Oro ULTRAFRAMELESS - DOOR + INLINE PANEL

Drzwi z zawiasami szklanymi z bezramową narożną ścianką boczną

Dane techniczne

Drzwi:1100mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm + ULTRAFRAMELESS inline ULTRAFRAMELESS 100mm, 200mm, 300mm, 400mm

Opis

Flair z dumą prezentuje naszą najnowszą innowację z wielokrotnie nagradzanej kolekcji ORO — Doświadczenie Ultra Frameless. Dzięki minimalistycznej estetyce bezramowa kolekcja ORO to połączenie innowacji projektowej i funkcjonalnej perfekcji, które wnosi nowe poczucie wzbogacenia do codziennej rutyny w łazience.

Starannie przemyślane szczegóły
Elegancka, ręcznie wykonana rękojeść jest uwodzicielska, a jednocześnie niezwykle solidna i solidna. Klamka ORO jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju i wyraźnie indywidualna. Zawiasy drzwiowe montowane podtynkowo z mocowaniem wpuszczanym po wewnętrznej stronie kabiny prysznicowej umożliwiają łatwe i bezproblemowe przecieranie szyby. Wszystkie mechaniczne detale są sprytnie ukryte, aby zmniejszyć bałagan wizualny i dodać minimalistycznej estetyki.
Każda obudowa ORO jest wykonana z 8 mm hartowanego szkła z powłoką hydrofobową, która jest odporna na gromadzenie się kamienia i brudu. Dwumetrowe szklane panele są zabezpieczone minimalnymi, ale solidnymi chromowanymi wytłoczeniami ściennymi, które zostały zaprojektowane tak, aby cofnąć się i podkreślić wdzięcznie wysoką szklaną strukturę.

Nagradzane wzornictwo
Firma Flair zdobyła zaufanie w produkcji wysokiej jakości drzwi prysznicowych, a dzięki naszemu bogatemu produktowi firma może dostosować się do szerokiej gamy stylów teczka. Prestiżowa gama ORO otrzymała w 2018 roku trzy wyróżnienia za wzornictwo — IF Product Design Award, RedDot Award i Good Design Award, które są znakami światowej doskonałości wzornictwa i świadectwem najwyższej jakości kolekcji.

W Flair rozumiemy, że nasi klienci mają zawsze wymagającą codzienną rutynę. Czy to z samego rana, czy pod koniec dnia, prysznic ma moc, by podnieść na duchu, uspokoić umysł i orzeźwić.
Tworząc linię ORO naszym celem jest wzbogacanie życia o pięknie zaprojektowane produkty do życia i dawania, które są przyjemnością w użyciu.

Dzięki pełnej wdzięku estetyce, wielokrotnie nagradzana kolekcja ORO to połączenie nowatorskiego wzornictwa i funkcjonalnej perfekcji. Ręcznie wykonane klamki do drzwi ORO są jedyne w swoim rodzaju i wyraźnie indywidualne. Elegancja podkreśla zakrzywiony profil i detale zawiasów. Każdy składnik ORO jest dokładnie przemyślany, aby poprawić Twoje wrażenia każdego dnia.
Mamy nadzieję, że podczas przeglądania katalogu ORO jesteś urzeczony każdym szczegółem.

Tagi

Prysznice Flair, Oro, Kabiny prysznicowe, Prysznice i wanny, Kabina prysznicowa, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny prysznicowe narożne, Kabiny prysznicowe prostokątne, Kabiny prysznicowe z drzwiami na zawiasach, ULTRAFRAMELESS, Drzwi prysznicowe, Kabina prysznicowa, Kabiny prysznicowe Irlandia, Irish Design, Design Innovation, Opatentowane funkcje, Design, projektowanie wnętrz, projektowanie łazienek, łazienka, sanitarne, luksusowe, drzwi przesuwne

Napisz opinię

Drzwi z zawiasami szklanymi z bezramową narożną ścianką boczną Flair Showers Oro ULTRAFRAMELESS - DOOR + INLINE PANEL

Drzwi z zawiasami szklanymi z bezramową narożną ścianką boczną Flair Showers Oro ULTRAFRAMELESS - DOOR + INLINE PANEL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek