KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szklane drzwi zawiasowe do kabiny prysznicowej Flair Showers Eto INFOLD DOOR Zobacz większe

Szklane drzwi zawiasowe do kabiny prysznicowej Flair Showers Eto INFOLD DOOR

KOD: 250sdflairshowersetoinfolddoor

ID: 185495

Rok produkcji2019
ProjektantRonán O'Grady, Cathal Loughnane, Diarmuid MacMahon, Eoin Mc Nally, Mel Reynolds
ProducentFlair Showers

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flair Showers Eto INFOLD DOOR

Szklane drzwi zawiasowe do kabiny prysznicowej

Dane techniczne

700mm, 760mm, 800mm, 900mm, 1000mm

Opis

ETO Infold to idealne połączenie elegancji z praktyczną funkcjonalnością. Te otwierane na zewnątrz drzwi minimalnie wystają do łazienki, oszczędzając miejsce. Unikalna konstrukcja drzwi harmonijkowych zapewnia również swobodny dostęp do prysznica.
ETO Infold jest wyposażony w pionierski system połączeń magnetycznych, który zapewnia idealnie płynne przesuwanie drzwi. Ta innowacyjna konstrukcja eliminuje potrzebę stosowania magnetycznych uszczelek na szkle, zapewniając pięknie gładką szklaną krawędź drzwi. Standardowo w całej gamie ETO, drzwi Infold są zbudowane z 8 mm bezpiecznego szkła hartowanego z powłoką hydrofobową ClearVue. Wszystkie wewnętrzne mocowania są w pełni ukryte, dzięki czemu ta kabina prysznicowa zachwyca zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz.

W Flair rozumiemy, że nasi klienci mają zawsze wymagającą codzienną rutynę. Czy to z samego rana, czy pod koniec dnia, prysznic ma moc, by podnieść na duchu, uspokoić umysł i orzeźwić.
Zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do Twojej łazienki, solidna konstrukcja kolekcji ETO jest połączona z inteligentnymi innowacjami funkcjonalnymi, które zapewnią długotrwałą wysoką wydajność. Wyjątkowo wykonany uchwyt jest niezwykle precyzyjny i posiada sprytnie zintegrowany haczyk na ręcznik. Gładka, smukła krzywizna uchwytu zapewnia użytkownikowi prawdziwie ergonomiczne i dotykowe wrażenia. Minimalistyczne profile i wpuszczane zawiasy wewnętrzne uzupełniają konstrukcję klamki ETO, tworząc elegancką współczesną estetykę. Stylowa, ale funkcjonalna prostota w całej gamie ETO ucieleśnia projekt z celem, koncepcję leżącą u podstaw kolekcji ETO. Mamy nadzieję, że podczas przeglądania katalogu ETO jesteś urzeczony każdym szczegółem.

Tagi

Prysznice Flair, Eto, Kabiny prysznicowe, Prysznice i wanny, Kabina prysznicowa, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny prysznicowe niszowe, Kabiny prysznicowe z drzwiami na zawiasach, Kabiny prysznicowe kwadratowe, Drzwi prysznicowe, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe Irlandia, Irish Design , Innowacje projektowe, Opatentowane funkcje, Projektowanie, projektowanie wnętrz, projektowanie łazienek, łazienka, sanitarne, luksusowe, drzwi składane, drzwi skrzydłowe

Napisz opinię

Szklane drzwi zawiasowe do kabiny prysznicowej Flair Showers Eto INFOLD DOOR

Szklane drzwi zawiasowe do kabiny prysznicowej Flair Showers Eto INFOLD DOOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek