KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szklane drzwi na zawiasach z panelem wewnętrznym Flair Showers Oro HINGE WITH INLINE PANEL DOOR Zobacz większe

Szklane drzwi na zawiasach z panelem wewnętrznym Flair Showers Oro HINGE WITH INLINE PANEL DOOR

KOD: 250sdflairshowersorohingewithinlinepaneldoor

ID: 185499

Rok produkcji2016
ProjektantRonán O' Grady, Cathal Loughnane, Diarmuid MacMahon, Emmanuelle Choteau, Mel Reynolds
ProducentFlair Showers

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flair Showers Oro HINGE WITH INLINE PANEL DOOR

Szklane drzwi na zawiasach z panelem wewnętrznym

Dane techniczne

1100 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1500 mm, 1600 mm

Opis

Uderzające swoim wyglądem drzwi ORO Hinge i Inline to element wyposażenia Twojej łazienki. Te drzwi emanują urokiem dzięki wykonanemu chromowanemu uchwytowi i konstrukcji zawiasów. Wewnętrzne zawiasy wpuszczane sprawiają, że czyszczenie drzwi jest bezproblemowe. Kątowy drążek stabilizujący subtelnie wtapia się w profil produktu. Dzięki ultraprzezroczystym uszczelkom magnetycznym zapewniającym doskonałe zamykanie drzwi te stanowią idealne połączenie stylu i praktyczności.

W Flair rozumiemy, że nasi klienci mają zawsze wymagającą codzienną rutynę. Czy to z samego rana, czy pod koniec dnia, prysznic ma moc, by podnieść na duchu, uspokoić umysł i orzeźwić.
Tworząc linię ORO naszym celem jest wzbogacanie życia o pięknie zaprojektowane produkty do życia i dawania, które są przyjemnością w użyciu.

Dzięki pełnej wdzięku estetyce, wielokrotnie nagradzana kolekcja ORO to połączenie nowatorskiego wzornictwa i funkcjonalnej perfekcji. Ręcznie wykonane klamki do drzwi ORO są jedyne w swoim rodzaju i wyraźnie indywidualne. Elegancja podkreśla zakrzywiony profil i detale zawiasów. Każdy składnik ORO jest dokładnie przemyślany, aby poprawić Twoje wrażenia każdego dnia.
Mamy nadzieję, że podczas przeglądania katalogu ORO jesteś urzeczony każdym szczegółem.

Tagi

Prysznice Flair, Oro, Kabiny prysznicowe, Prysznice i wanny, Kabina prysznicowa, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe szklane, Kabiny prysznicowe prostokątne, Kabiny prysznicowe niszowe, Kabiny prysznicowe z drzwiami na zawiasach, Drzwi prysznicowe, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe Irlandia, Irish Design , Innowacje projektowe, Opatentowane funkcje, Design, projektowanie wnętrz, projektowanie łazienek, łazienka, sanitarne, luksusowe, drzwi przesuwne

Napisz opinię

Szklane drzwi na zawiasach z panelem wewnętrznym Flair Showers Oro HINGE WITH INLINE PANEL DOOR

Szklane drzwi na zawiasach z panelem wewnętrznym Flair Showers Oro HINGE WITH INLINE PANEL DOOR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek