FERCIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

FERCIA

Producent: Fercia

FERCIA, to marka Ferreira & Cia z siedzibą w Portugalii, zlokalizowana w mieście Águeda, to firma specjalizująca się w profesjonalnych rozwiązaniach meblowych. Jej ponad 35-letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu różnych typów mebli zapewnia dogłębną znajomość potrzeb klientów. Jednocześnie FERCIA łączy w sobie umiejętność bycia pomysłowym i odważnym w dążeniu do najlepszych rozwiązań.

Przy produkcji profesjonalnych mebli FERCIA wykonujemy precyzyjne meble biurowe, ich komponenty i akcesoria

Nasze rozwiązania są praktyczne, zrównoważony i zorientowany na klienta. Wsparcie najnowszych technologii i wysoce profesjonalny zespół zapewniają dotrzymywanie terminów dostaw i doskonałość produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek