STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Owalny stół konferencyjny Fercia Stone MEETING Zobacz większe

Owalny stół konferencyjny Fercia Stone MEETING

KOD: 250sdST.MTO.1/2._.__

ID: 183668

ProducentFercia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fercia Stone MEETING

Owalny stół konferencyjny

Opis

Źródło naszej marki: okrągły kształt, który trwa wiecznie – kamyk. Prosty obraz mocnego, a jednocześnie miękkiego i delikatnego kamienia. Obraz, który nas inspiruje i inspiruje nasze prace. KAMIEŃ . Nowa i innowacyjna kolekcja, która sprosta wyzwaniom najbardziej wymagających menedżerów i najbardziej dynamicznych firm. Podobnie jak w organizacjach, realne rozwiązania nie mają granic: buduj swoje rozwiązanie z inteligencją, innowacjami i myśleniem o tych, którzy będą ożywiać je na co dzień. KAMIEŃ . Nowoczesny i ergonomiczny design. Elegancki i prosty. Elastyczny i wygodny. Absolutnie nie do odparcia. Wszystko tak, jak sobie wyobraziłeś i chciałeś. Koncepcja na wiele różnych opcji. Do dużych i małych przestrzeni. Zawsze według Twojej wyobraźni. Robi wrażenie, bo jest piękna i ma ludzki wymiar.

Tagi

FERCIA, Kamień, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Styl współczesny Stoły konferencyjne, Drewno Stoły konferencyjne, Drewno konstrukcyjne Stoły konferencyjne, Owalne stoły konferencyjne, Stoły konferencyjne z prowadzeniem kabli

Napisz opinię

Owalny stół konferencyjny Fercia Stone MEETING

Owalny stół konferencyjny Fercia Stone MEETING

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek