RECEPCJA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Recepcja biurowa Fercia Linea 1 Zobacz większe

Recepcja biurowa Fercia Linea 1

KOD: 250sdfercialinea1

ID: 183650

ProducentFercia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fercia Linea 1

Recepcja biurowa

Opis

LINEA to rozwiązanie dla nowoczesnych organizacji ceniących ludzi i ich produktywność. Trafność opcji sprzyjającej funkcjonalności, dzięki której praca na co dzień może być prostsza, szybsza i bardziej efektywna. Ciągła i elastyczna linia, która tworzy wyrafinowane rozwiązanie dla małych i dużych przestrzeni. Zawsze dopasowane do Ciebie.

Tagi

FERCIA, Linea, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Recepcje, Recepcje biurowe, Sale konferencyjne i poczekalnie, Recepcje, Recepcje biurowe, Drewno Recepcje, Drewno konstrukcyjne Recepcje, Drewno Recepcje biurowe, Drewno konstrukcyjne Recepcje biurowe

Napisz opinię

Recepcja biurowa Fercia Linea 1

Recepcja biurowa Fercia Linea 1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek