SZAFKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski regał biurowy z drzwiami przesuwnymi Fercia Stone FURNITURE Zobacz większe

Niski regał biurowy z drzwiami przesuwnymi Fercia Stone FURNITURE

KOD: 250sdST.SFM/S/N.1._.__

ID: 183665

ProducentFercia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fercia Stone FURNITURE

Niski regał biurowy z drzwiami przesuwnymi

Opis

Źródło naszej marki: okrągły kształt, który trwa wiecznie – kamyk. Prosty obraz mocnego, a jednocześnie miękkiego i delikatnego kamienia. Obraz, który nas inspiruje i inspiruje nasze prace. KAMIEŃ . Nowa i innowacyjna kolekcja, która sprosta wyzwaniom najbardziej wymagających menedżerów i najbardziej dynamicznych firm. Podobnie jak w organizacjach, realne rozwiązania nie mają granic: buduj swoje rozwiązanie z inteligencją, innowacjami i myśleniem o tych, którzy będą ożywiać je na co dzień. KAMIEŃ . Nowoczesny i ergonomiczny design. Elegancki i prosty. Elastyczny i wygodny. Absolutnie nie do odparcia. Wszystko tak, jak sobie wyobraziłeś i chciałeś. Koncepcja na wiele różnych opcji. Do dużych i małych przestrzeni. Zawsze według Twojej wyobraźni. Robi wrażenie, bo jest piękna i ma ludzki wymiar.

Tagi

FERCIA, Kamień, Meble biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe, Magazyny biurowe w stylu współczesnym, Drewno Magazyny biurowe, Drewno konstrukcyjne Magazynki biurowe, Magazyny biurowe niskie, Magazyny biurowe z drzwiami przesuwnymi

Napisz opinię

Niski regał biurowy z drzwiami przesuwnymi Fercia Stone FURNITURE

Niski regał biurowy z drzwiami przesuwnymi Fercia Stone FURNITURE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek