COLOMBO DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 170 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 170 elementów

COLOMBO DESIGN

Producent: Colombo Design

Colombo Design to rodzinna firma zorientowana na design, która powstała z pasji, kompetencji i doświadczenia rodziny Colombo. Innowacyjna firma założona w prowincji Bergamo w 1990 roku, która natychmiast stała się światowym punktem odniesienia dla Made in Italy w projektowaniu i produkcji akcesoriów łazienkowych oraz uchwytów do drzwi, okien i mebli.

Ze współpracy z najbardziej prestiżowym wzornictwem firmy do odkrywania młodych talentów, Colombo Design oferuje w swoich kolekcjach produkty sygnowane przez Carlo Bartoli, Jasper Morrison, Jean Marie Massaud, Studio Jean-Philippe Nuel, Konstantin Grcic, Michele De Lucchi, Claesson Koivisto Rune, Matteo Ragni, Spalvieri & DelCiotto , Messineo & Settimelli.

Kreatywność, know-how, dbałość o szczegóły, doskonałość produkcyjna i lokalna produkcja to cechy wyróżniające firmę

dobór najlepszych materiałów oraz ciągłe inwestycje w innowacje procesowe gwarantują wyjątkowe i najwyższej jakości produkty , z gwarancją do 30 lat.

Wykończenia Colombo Design, sztandarowe produkty firmy, są wynikiem rygorystycznej responsywności słuchu i stałej kontroli jakości. Oprócz tradycyjnego działu galwanicznego firma posiada również ekskluzywną obróbkę PVD (Physical Vapour Deposition), proces na najwyższym poziomie technologicznym, który pozwala uzyskać powłokę powierzchniową o wyjątkowych właściwościach estetycznych i technicznych poprzez fizyczne naparowywanie cienkiej warstwy o niezwykłej twardości. Zielona technologia, która jest stosowana w Colombo Design od 2000 roku, aby zapewnić stabilne odcienie kolorów w czasie i zagwarantować produkty o wysokiej twardości powierzchni, niezmienności na promienie UV, odporności na zużycie i korozję.

Colombo Design przykłada dużą wagę do ochrony środowiska poprzez przyjęcie podejścia Green Made. Każda decyzja firmy i etap produkcji są dokładnie sprawdzane w celu zmniejszenia wpływu na środowisko i spełnienia celów w zakresie ekokompatybilności. Firma posiada certyfikat UNI EN ISO 14001:2015.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek